See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Surfplattor SML-IT
Beskrivning: UM har för avsikt att upphandla surfplattor samt olika tillbehör. Därtill innefattar ramavtalet även utbildningsdagar och tjänster.
Föregående meddelande: 177558-2023
Intern identifierare: KS 2023-42
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000