See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Positioneringssystem och resesäkerhet
Beskrivning: Upphandling av positioneringssystem för Migrationsverkets medarbetare. Samt tillhörande resesäkerhetstjänster.
Intern identifierare: 3.2.1-2025-5603
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 80330000 Säkerhetsutbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000