Förbrukningsmaterial för peritonealdialysbehandling (PD) och automatisk peritoenaldialysbehandling (APD) inklusive katetrar, tvättset/dialysset, plastpeanger, värmeplatta och värmeväska för PD-påsar. Exklusive PD-vätskor.