See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hjulgrävmaskin med tippkärra
Beskrivning: Jönköpings kommun handlar upp en ny hjulgrävmaskin med tippkärra till TTC, Bäckadalsgymnasiet.
Intern identifierare: 25_25/63
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 43260000 Gräv-, last- och gruvmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000