See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städkemikalier och tillbehör samt plast & papper
Beskrivning: Upphandlingen avser städkemikalier, städtillbehör, diskkemikalier samt plast och papper
Intern identifierare: 2024-00146
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33760000 Toalettpapper, näsdukar, handdukar och servetter
Ytterligare klassificering (cpv): 39830000 Rengöringsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000