602380-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Lärplattform till grundskolor och förskolor i Krokoms kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLärplattform till grundskolor och förskolor i Krokoms kommun
BeskrivningBarn- och utbildningsförvaltningen vid Krokoms kommun upphandlar lärplattform till grundskolor, fritidshem och förskolor. Välkommen att lämna anbud!
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109944:Lot:1
Optioner
Beskrivning av alternativenÅrsvisa förlängningar med 1 + 1 + 1 + 1 + 1 + 1 + 1 år.