2. Förfarande
Förfarande
Titel: Snöröjning, halkbekämpning och sandupptagning
Beskrivning: Snöröjning, halkbekämpning och sandupptagning inom ÖrebroBostäder AB med dotterbolags fastighetsbestånd.
Intern identifierare: 24/67
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000