See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av adoptionsspecifikt professionellt samtalsstöd
Beskrivning: Myndigheten för familjerätt och föräldraskapsstöd, MFoF, inbjuder er att lämna anbud i upphandlingen av ramavtal för adoptionsspecifikt professionellt samtalsstöd. Ramavtalet bygger på valfrihet för brukaren att välja utförare av tjänsten.
Intern identifierare: AD 2025-219
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85312300 Vägledning och rådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000