602499-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transformatorer – Upphandling av två stycken krafttransformatorer
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av två stycken krafttransformatorer
Beskrivning: Upphandling av två stycken krafttransformatorer
Intern identifierare: U-118-2025
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31170000 Transformatorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000