2. Förfarande
Förfarande
Titel: System för kundundersökningar och coachning
Beskrivning: Upphandlingen omfattar en digital tjänst för att mäta invånares upplevelse efter kontakt med Halmstads kommuns kundtjänst. Undersökningarna ska som minimum kunna genomföras efter kontakt via kommunens vanligaste kontaktvägar: telefon, e-post, chatt och SMS. Tjänsten ska även möjliggöra uppföljning av resultat, ge medarbetare insyn i hur deras bemötande upplevs samt utgöra ett stöd för coachning och utveckling i det dagliga arbetet. Välkomna in med ert anbud!
Intern identifierare: KS-2024/00408
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000