See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Arbetsskor
Beskrivning: Upphandling av arbetsskor till kommunen.
Intern identifierare: KS 25/63
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör
Ytterligare klassificering (cpv): 18830000 Skyddsskor, 18831000 Skor med stålhätta
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Allmän
Intern identifierare: 1684387
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Yrkesskor
Intern identifierare: 1684389