602586-2020 - ÄndringSverige-Helsingborg: Diverse företagstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Nyckelhantering åt Helsingborgshem
Referensnummer: 20/52
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79990000 Diverse företagstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Helsingborgshem söker en entreprenör som kan ombesörja in- och utlåning av nycklar för våra upphandlade leverantörer som ska utföra arbeten i våra fastigheter.