2. Förfarande
Förfarande
Titel: Larmservice - Installation och service av brandlarm, inbrottslarm, passersystem och CCTV
Beskrivning: Inbjudan larmservice
Intern identifierare: 2025-00412
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandets viktigaste kännetecken: selektivt
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79711000 Larmövervakningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000