Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 79341000 Reklam, 79341100 Reklamrådgivning, 79342000 Marknadsföring
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Värde