See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Servicefordon, personbilar
Beskrivning: Detta avrop avser tjugosex (26) bilar till Region Halland.
Intern identifierare: RH202302-RH202327
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 34100000 Motorfordon, 34110000 Personbilar, 34115000 Andra personbilar, 34115200 Motorfordon för transport av färre än tio personer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del (1) (2)
Intern identifierare: 1221275-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1) (1)
Intern identifierare: 1221276-1