602760-2025 - Resultat
Sverige – Undersökningsanalys – DIS: Nettonollkartläggning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDIS: Nettonollkartläggning
BeskrivningUppdraget avser en kartläggning, sammanställning och analys av nettonollindustrin i Sverige. Detta ska resultera i en kunskapshöjande rapport som ger en lägesbild över svensk nettonollindustri. Rapporten ska kunna ligga till grund för fortsatta diskussioner om hur nettonollindustrin kan utvecklas i Sverige.
Intern identifierareÄ 2025-1125
Typ av förfarandeAnnat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste känneteckenDIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79311300 Undersökningsanalys
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000