602763-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Yrkesutbildning – Kommunal vuxenutbildning inom Bygg och anläggning
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKommunal vuxenutbildning inom Bygg och anläggning
BeskrivningKommunal vuxenutbildning inom Bygg och anläggning
Intern identifierareAMF 2022/455
Förfarandets viktigaste känneteckenÖppet avtalssystem
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80530000 Yrkesutbildning
Ytterligare klassificering (cpv): 80521000 Utbildningsprogram
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKommunal vuxenutbildning inom Bygg och anläggning