602764-2020 - KonkurrensutsättningSverige-Stockholm: Tjänster för drift av anläggning
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Drift av Norrmalms grupp-och servicebostäder enligt LSS
Referensnummer: NORR 2020/520
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79993100 Tjänster för drift av anläggning
II.1.4.
Kort beskrivning
-
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen