602813-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hjullastare – Hjullastare
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHjullastare
BeskrivningBotkyrka kommun är i behov av en Hjullastarare 11-13 ton.
Intern identifierareTFN/2024:00151
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
Ytterligare klassificering (cpv): 16700000 Traktorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareHjullastare