602888-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor – Bränslepellets 8mm
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBränslepellets 8mm
BeskrivningLeverans och inblåsning av bränslepellets. Upphandlande myndigheter: Tingsryds kommun Tufab Stiftelsen Tingsrydsbostäder Tingsrydsbostäder AB ??
Intern identifierare24-031
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 09000000 Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor
Ytterligare klassificering (cpv): 09111400 Träbränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000