602919-2024 - Resultat
Sverige – Gaser – Cylinder gas för laborativa miljöer
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelCylinder gas för laborativa miljöer
BeskrivningCylinder, flaskor och flaskpaket med gas för laborativa miljöer.
Intern identifierare2-1878/2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 24100000 Gaser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000