602980-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Inspektion av ventilationssystem – OVK besiktningar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: OVK besiktningar
Beskrivning: Upphandlingens syfte är att tillgodose beställarens behov av tjänster gällande besiktning för obligatorisk ventilationskontroll (OVK).
Intern identifierare: 24/121
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71315410 Inspektion av ventilationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Varor tjänster