2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling ramavtal analys mikroföroreningar
Beskrivning: Utförande av mikroföroreningar analys i enlighet med upphandlingsdokument.
Intern identifierare: KF2025-150
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71900000 Laboratorietjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71600000 Teknisk provning, analys och konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000