Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ljud och ljusutrustning samt Ljudtekniker
Referensnummer: KS2019/593
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 32342400 Ljudanordningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal avseende ljud och ljusutrustning med eller utan ljudtekniker.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 400 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej