603368-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Rekryteringstjänster – Rekryteringsstöd (Ramavtal)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRekryteringsstöd (Ramavtal)
BeskrivningMälardalens universitet upphandlar ett ramavtal för rekryteringsstöd vid chefs- och specialistrekryteringar. Tjänsterna kan omfatta hela eller delar av rekryteringsprocessen.
Intern identifierare2025/2463
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79635000 Bedömningstjänster vid rekrytering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000