Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71321400 Konsulttjänster inom ventilation
Leveransplats
Ort: Sävsjö
Del av land (NUTS): Jönköpings län (SE211)
Land: Sverige
Värde