603498-2019 - ResultatSverige-Stockholm: Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inredning 43:24
Referensnummer: V-2019-0871
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser inredning till en befintlig byggnad på KTH Campus.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen