2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal upphandlingskonsulter
Beskrivning: Fortifikationsverket avser att teckna ramavtal med en (1) leverantör per avtalsområde. Upphandlingen omfattar upphandlingskonsulttjänster inom nedanstående två (2) avtalsområden: Upphandlingskonsulter Varor och Tjänster Upphandlingskonsulter Entreprenad
Intern identifierare: 927/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79418000 Konsulttjänster för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav upphandlingskonsulter
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1866343-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: AO 1, Varor o Tjänster
Intern identifierare: 1868084-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: AO 2, Entreprenad
Intern identifierare: 1868085-2