603608-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Återförsäkringar – Reinsurance programme 2025 SRF AB
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelReinsurance programme 2025 SRF AB
BeskrivningReinsurance procurement for the areas Property, Casualty (combined General Liability, Motor Third Party Liability and Personal Accident) and Excess Motor Third Party Liability.
Intern identifierare24/30
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66700000 Återförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000