603664-2020 - PlaneringSverige-Uppsala: Delar och tillbehör till cyklar
Förhandsmeddelande
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tvåvåningscykelställ
Referensnummer: KSN-2020-02802
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34432000 Delar och tillbehör till cyklar
II.1.4.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
Värde exkl. moms: 8 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
34432000 Delar och tillbehör till cyklar, 34928400 Utrustning för allmän plats
II.2.4.