See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Arkitekt Programhandling Pir G
Beskrivning: Kontraktet avser Programhandling Pir G. Beställaren har option på följande: Programhandling, bygghandling, stöd under byggtiden och/eller relationshandling.
Intern identifierare: SDA 2024-01617
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001