603741-2019 - ResultatSverige-Stockholm: Rekryteringstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bemanningsstöd för Ekonomiavdelningen
Referensnummer: 2017-102
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79600000 Rekryteringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser bemanningstjänster av controller, redovisningsekonomer, ekonomiassistenter och chefer inom ekonomi.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79610000 Personalförmedling, 79612000 Platsförmedling av kontorspersonal
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen