2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Spendanalysverktyg
Beskrivning: Informationsinhämtning inför en upphandling av ett spendanalysverktyg.
Intern identifierare: GLS2024/209
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48440000 Programvara för finansiell analys och redovisning, 48460000 Programvara för analys, forskning, matematik eller prognos, 48490000 Programvara för upphandling, 48517000 IT-programvara, 79211120 Försäljnings- och inköpsregistrering