2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kaffeautomater med tillhörande varor och tjänster
Beskrivning: Södertörns högskola inbjuder leverantörer att lämna anbud till ramavtal för inhyrning av kaffeautomater med tillhörande varor och tjänster.
Intern identifierare: 1637-1.4.2-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 42968100 Dryckesautomater
Ytterligare klassificering (cpv): 03131100 Kaffebönor, 15512100 Kaffegrädde, 15860000 Kaffe, te och liknande produkter, 15861000 Kaffe, 39711310 Elektriska kaffebryggare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Kaffeautomater