See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ultraljudsapparater till Helsingborgs lasarett Öronmottagning
Beskrivning: upphandlingen avser ultraljudsundersökning av huvud och hals
Intern identifierare: 2024-O001338
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000