2. Förfarande
Förfarande
Titel: Driftentreprenad Belysning
Beskrivning: Driftentreprenad belysning i kommunen.
Intern identifierare: 2026-54 SBF
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 50232000 Underhåll av offentlig belysning och trafikljus
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: AMA AF 21
Intern identifierare: 1866238-0
Huvudklassificering (cpv): 50232000 Underhåll av offentlig belysning och trafikljus
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: AMA AF 21 (2)
Intern identifierare: 1893460-1