603906-2023 - ResultatSverige-Göteborg: Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bambergkaka - mottagning och omhändertagande
Referensnummer: 0203/23
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Reservlösning gällande mottagning och omhändertagande av Bambergkaka (restprodukt härrörande från avfallsförbränning) då Renovas egna process är under revision mm.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen