604010-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Datatjänster – Digitalisering av Microfilmer
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDigitalisering av Microfilmer
BeskrivningAtt leverera tjänsten digitalisering av microfilmer i enlighet med upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72300000 Datatjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117706:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 72310000 Behandling av data, 72320000 Databastjänster, 72330000 Standardiserings- och klassificeringstjänster för innehåll eller data