Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
El material och el tillbehör
Referensnummer: A 20-073 F
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 31680000 Elektrisk utrustning och tillbehör
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar el material och tillbehör för successivt uttag under avtalsperioden. De som i huvudsak kommer att avropa är personal hos beställaren som arbetar inom drift och underhåll, fastighetsskötare samt lärare på yrkesutbildningarna vid Örnsköldsviks gymnasium.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 31680000 Elektrisk utrustning och tillbehör, 44320000 Kabel och tillhörande produkter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen