2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ärendehanteringssystem
Beskrivning: Syftet med upphandlingen är att skapa en effektiv, transparent och användarvänlig plattform för hantering av ärenden inom Kommunstyrelsen samt Bygg- och miljönämnden. Systemet ska möjliggöra en smidig och strukturerad process som förbättrar servicen till medborgarna och ökar användarnas arbetsproduktivitet.
Intern identifierare: KS-2024-836
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000