2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänster inom besiktning/revision av fastigheter, lokaler, lägenheter och kollektiva bostäder
Beskrivning: Besiktning/Revision
Intern identifierare: 3.2.1-2025-6269
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Konsulttjänster inom besiktning/revision/
Intern identifierare: 1749083-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Beskrivning: Konsulttjänster inom besiktning/revision
Intern identifierare: 1749084-1