604089-2025 - Resultat
Sverige – Byggnadsanläggning – Hyresvärdsupphandling - Nya lokaler Göteborgs Stads Leasing AB
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelHyresvärdsupphandling - Nya lokaler Göteborgs Stads Leasing AB
BeskrivningGöteborgs Stads Leasing AB inbjuder intresserade leverantörer till att inkomma med anbudsansökan om att delta i upphandling av nya lokaler för flytt av verksamheten. Upphandlingen sker genom ett förhandlat förfarande i två steg. I detta första steget, kvalificeringen, utvärderas ansökningarna för att välja ut vilka som går vidare till det andra steget där ett fullständigt anbud ska lämnas. Göteborgs Stads Leasing AB emotser er anbudsansökan!
Intern identifierareB705-0146/24
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000