Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Uppgradering av betallösningar för småbåtshamnar
Referensnummer: KS 2023/676
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72212400 Programvaruutvecklingstjänster för affärstransaktioner och personliga affärer
II.1.4.
Kort beskrivning
Trelleborgs kommun har fått offert från Tallykey för att uppgradera befintliga stolpar. Tallykey är den enda leverantören som har möjlighet att genomföra uppgraderingen.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Trelleborgs kommun har fått offert från Tallykey för att uppgradera befintliga stolpar. Tallykey är den enda leverantören som har möjlighet att genomföra uppgraderingen. Se bifogat dokument.