604219-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Utbildningstjänster – Ledarskapsutbildning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLedarskapsutbildning
BeskrivningMälardalens universitet upphandlar ledarskapsutbildning som stöd i en större organisationsförändring. Utbildningen ska stärka chefer i att leda i förändring, med fokus på samskapande och lärandekultur. Två utbildningsomgångar planeras, med option på fler. Uppdraget omfattar upplevelsebaserad pedagogik, gestaltmetodik och dokumentation.
Intern identifierare2025/2484
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 80570000 Personlighetsutvecklande utbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000