2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fysio- rehabprodukter
Beskrivning: Träningsutrustning samt rehab utrustning
Intern identifierare: RJL 2024/2185
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 37000000 Musikinstrument, sportartiklar, spel, leksaker, hantverk, konsthantverksmateriel och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: GENERELL DEL
Beskrivning: SE upphandlingsdokuent
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: GENERELL DEL (1)
Beskrivning: Se upphandlingdsokument