60434-2019 - ResultatSverige-Malmö: Arkitekttjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Exteriöra och interiöra visualiseringar av fastigheter
Referensnummer: 2018MKB-3618
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71200000 Arkitekttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser visualiserat material för förmedla hur framtida fastigheter, lägenheter och närmiljö kommer att se ut.
Tilldelningsbeslut
Samtliga Anbudsgivare kommer att meddelas via den e-postadress som angivits i Visma Tendsign om vem/vilka som erhållit kontrakt.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
71210000 Arkitektoniska konsulttjänster, 71220000 Arkitektonisk formgivning, 71221000 Arkitekttjänster avseende byggnader, 79822500 Grafisk formgivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen