60434-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Presenter och priser – Profilprodukter och profilkläder
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelProfilprodukter och profilkläder
BeskrivningUpphandlingen omfattar Luleå Kommun och Luleå Miljöresurs AB behov av profilkläder, profilprodukter och give aways.
Intern identifierareKLF 2025/6
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser
Ytterligare klassificering (cpv): 18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör, 22460000 Reklamtrycksaker, varukataloger och manualer, 22462000 Reklammaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareProfilprodukter och profilkläder