604345-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Ultraljudsscanners
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ultraljudsutrustningar gynekologi obstetrik
Referensnummer: DS 2021-1972
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33112300 Ultraljudsscanners
II.1.4.
Kort beskrivning
Ultraljud gynekologi obstetrik till Danderyds sjukhus