2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bemanning chaufförer och miljöarbetare
Beskrivning: SRV Återvinning AB inbjuder leverantörer att lämna anbud avseende upphandling av Ramavtal 2026/221 Bemanning chaufförer och miljöarbetare.
Intern identifierare: 2026/221
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Motivering för det påskyndade förfarandet: Upphandlingen har vart annonserad och avbrutits pga. felaktigheter i underlagen
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering, 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster, 98510000 Tjänster utförda av handelsanställda och industriarbetare, 98513100 Bemanningstjänster för enskilda
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Bemanning chaufförer och miljöarbetare