See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal nätstationer
Beskrivning: Luleå Energi Elnät AB avser att upphandla ramavtal för nätstationer
Föregående meddelande: 057684-2020
Intern identifierare: 19/67
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31100000 Elektriska motorer, generatorer och transformatorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000